Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Kerpetenler

Kerpetenler

Kerpeten çeşitleri ve Kerpetenlere ait tümodeller bu kategoride yer alıyor olacak.


Anahtar Lokma Takımları
El Aletleri

 Ne tür bir proje üzerinde çalışıyor olursanız olun, işi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz aletlerin tümüne sahibiz. El aletleri ve elektrikli el aletlerinden donanım ve çeşitli malzemelere, alet ve donanım departmanımız tam da aradığınız şeye sahiptir.

Web sitemize sığmayacak kadar çok araç ve farklı donanım taşıyoruz. Sunduğumuz ürün türleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki kategorilere göz atın, ardından sarf malzemelerinizi almak için birine uğrayın.

Herkesin evin etrafındaki arızaları ve onarımları düzeltmek için iyi bir el aleti setine ihtiyacı vardır. Aslında, bir elektrikli alet dar bir noktaya gelemeyecek kadar büyük olduğunda tam da ihtiyacınız olan şeydir. Çekiçler ve testerelerden tornavidalara ve daha fazlasına kadar her şeyi taşıyoruz. Aradığınız belirli bir el aleti varsa, onu mutlaka www.nalburdavar.com da bulabilirsiniz.

Biraz daha güçlü bir şey mi arıyorsunuz? Elektrikli el aleti seçeneklerimiz işin hızlı yapılmasında size yardımcı olacaktır! Kaliteli elektrikli aletlerimiz, korkunç bir ev geliştirme projesi olanı hızlı bir tamirciye dönüştürecek. Güçlü matkaplardan testerelerden hava kompresörlerine ve basınçlı yıkayıcılara kadar, projenize en uygun aleti bulmanız için size birçok farklı seçenek sunuyoruz. Boyut, güç ve araçların işlevindeki farklılıklardan emin değilseniz, bize bildirin! Her zaman yardım etmeye

Gerekli donanım olmadan hiçbir proje tamamlanamaz. Somun ve cıvatalardan kancalara ve tutkallara kadar birçok farklı ebatta geniş bir donanım yelpazemiz var. İçeri gelin ve bir sonraki projenizden önce bugün herhangi bir yerimizdeki geniş bağlayıcı çeşitlerimizi görün!

Doğru alet ve donanıma sahip olabilirsiniz, ancak işi bitirmek için uygun ekipman olmadan işi bitiremezsiniz. İp ve zincirden alet kayışlarına ve depolamaya ve bunların arasında kalan her şeyde, düzenli ve iyi donanıma sahip olmanız için gereken tüm ekipman ve malzemeleri bulundururuz.

Tüm el aletlerimiz şu şekildedir

·Aksesuar ve Yedek Parça

·Kompresörler

·Elektrikli Aletler

·Sıcak Hava Tabancaları

·Sıcak Silikon Tabancaları

·Vidalamalar

·Zımpara Makineleri

·Havalı Aletler

·Hava Tabancaları

·Köpük Tabancaları

·Pnömatik Silikon Tabancası

·Somun Sıkmalar

·Manuel El Aletleri

·Epoksi Tabancaları

·Seramik Kesme Makineleri

·Silikon Tabancaları

·Mini El Aletleri

·Zımba ve Çivi Çakma Tabancaları

·Akülü Çivi Çakma Tabancaları

·Pnömatik Çivi Çakma Tabancaları

·Pnömatik Zımba Tabancaları

Kerpeten 280cm Kerpeten 280cm
Tükendi
Marka: Sait Demirci El Aletleri Ürün Kodu: Kerpeten 280cm
Kerpeten 280cm - Kerpeten 280cm - Kerpetenler - nalburda var..
1.432,43TL
Vergiler Hariç:1.193,69TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)