Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Kaynak Grubu Ekipmanları

Kaynak Grubu Ekipmanları

Kaynak Grubu Ekipmanları

Günümüze baktığımızda sanayi ve yapılaşmanın başı çektiği birçok alanda mekanik ve elektronik aletler kullanılmaktadır. Metal sanayi sektöründe önemli bir yeri olan makinelerin başında ise elektrik İnverter kaynak makineleri gelmekte.


Robot kaynağı da yine endüstride geniş bir yer tutmakta. Yeni kaynak metotlarının, kaynak kalite ve özelliklerinin geliştirilmesi ile ekonomik açıdan maliyetlerin düşürülmesi için araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çabaları devam etmekte.


Metalleri ve alaşımları birleştirme ve birbirine kaynatma esnasında elektrik akımının verdiği ısıdan yararlanılır. Yapısal olarak benzer olan bir veya birden fazla metalin sıcaklığın etkisi ile eritilerek birbirine kalıcı bir şekilde birleştirme işlemine kaynak denir. Kaynak makinesi, kaynak yapılabilmesi adına gerekli mekanik ve elektronik donanımlı bir makinedir. Günümüzde, şarjlı olan kaynak makinelerinin kullanımı da oldukça yaygın. Ancak bu makinelerin işleyişini anlayabilmek için elektrik hakkında belli düzeyde bir bilginizin olması gerekir.


Metal ve plastik araçları birleştirmenin en kolay, verimli ve ekonomik yolu kaynak makineleridir. Kaynak tekniğine göre farklı kaynak makinesi çeşitleri bulunabilir. Kaynak işlemi açık ya da kapalı alanlarda veya su altında yapılabilir. Yalnızca metallerle çalışmak için kullanılmayan kaynak makinelerini PVC borular başta olmak üzere ısıtıldıklarında yumuşayan, soğutulduklarında tekrar sertleşen plastik termoplastik malzemeleri birleştirmek için de kullanabilirsiniz. PVC boru kaynak makineleri ile farklı boyutlardaki boruları, herhangi bir sızıntı riski olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde kaynaklayabilirsiniz.

Sanayinin temellerinden biri olan kaynak makineleri hayati öneme sahiptir. Sökülemeyen parçaların imalatında kullanılan kaynak tekniği; otomotiv sektöründen inşaat sektörüne, uçak ve havacılık teknolojilerinden savunma sanayisine kadar birçok yerde kullanılan ve tercih edilen en önemli işlemdir. İnverter Kaynak Makineleri ve çanta tipi kaynak makineleri küçük ve orta ölçekli işler ve işletmeler de en çok tercih edilen ürünlerdir. İnverter Kaynak makinaları bazik ve rutil Elektrotları yakabilen kaynak makinalarıdır.


İnverter Kaynakİnverter kaynak nedir? Termo plastik ya da metal malzemelerin ısı kullanımıyla birlikte yapılan imalatlardır. Çok eski zamanlarda demirci ustaları, ateşte ısıttıkları metallere dövme işlemi uygulayarak kaynak işi yapmaktaydı. 19. YY’dan bu yana teknolojinin gelişimiyle birlikte paralel olarak kaynak makinelerinin kullanımı bir hayli zorlaşmıştır. Kaynak makinesi, kaynak yapmak için gerekli bütün donanımı sağlamaktadır. Aynı zamanda, demir üzerinde yapılacak olan işe bağlı olarak farklı teknik özellikleri bulunur.
İnverter kaynak makineleri, çeşitli markalarda üretilen ve farklı akımlara sahip olan taşınabilir cihazlardır. Aynı zamanda, son teknolojiye uyumlu olarak üretilen birçok makine türü de bulunmaktadır. Bu cihazları tercih ederken, kullanım amaçlarını dikkate almanız gerekmektedir.


Kaynak Makinesi Modelleri


İnverter kaynak makineleri, farklı tip modelleri olan cihazlardır. Kullanıldıkları elektrik akımının gücüne bağlı olarak iki tip kaynak makinesi üretilmiştir. Kendi donanımında yer alan yapılar sayesinde elektrik şebekesinden aldığı akımı doğru bir akıma dönüştüren modeller de vardır. Bunun yanı sıra, ikinci üretim ise şebekeden almış olduğu akımı direkt olarak aktarır. Bu tarzda üretilen makinelere, transformatör ismi de verilmektedir. Transformatör inverter kaynak makinesi ürünleri ise genel olarak daha büyük kaynak işleri için kullanılır. Büyük işler için tercih edilen bu makineler, sıcak havalarda kullanım için uygundur.
Doğru akımlı kaynak makinelerinin kullanımında ise akımın şiddeti cihazın daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Bu cihazlar, ince kesitli olan parçalarda daha iyi sonuçlar vermektedir. Dik kaynak ve tavan işlerini yapabilmek için uygun olan teknik özelliklere sahiptir. Tüm elektrot tipleri için de uygun bir makinedir. Doğru akımlar sayesinde, ark tutuşları ve arkların boyunu sürekli çalıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, arkın oluşumu esnasında, sıçrama oluşumu minimum düzeydedir. Eğer kaynak makineleri doğru akımla çalışıyorsa, yapılan işlerde herhangi bir sorun yaşanmaz. Doğru akımla çalışmakta olan makineler arasında ise; inverter kaynak makinesi, kaynak jeneratörü ve kaynak redresörü gibi cihazlar yer alır. Ancak bu makineler arasında en pratik ve işlevsel olanı inverter olan modellerdir.


İnverter Kaynak Makinesi Nedir?İnverter kaynak makinesi nedir? Düşük ve doğru akımlarla çalışan bu makineler, portatif bir kullanıma sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda, buna bağlı olarak çalışılması zor olan alanlarda bile kolay bir kullanım ve rahatlık sağlar. Daha ekonomik olan bir güç sarfına da sahiptir. Örneğin, normal ev elektriği şebekelerinden gelen elektrikle de kolaylıkla çalışabilmektedir. Bu sayede, endüstriyel olarak üretilen jeneratörlere ihtiyaç duyulmaz. Bunun yanı sıra, enerji tüketiminden de tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu makineleri istediğiniz yere taşıyabilmeniz adına inverter çanta kaynak makinesi modelleri de vardır. Tasarlanan çantalar, kaynak makinelerinin boyutlarına göre değişiklik gösterir.
İnverter kaynak makineleri, hızlı ve temiz bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar. Bu tip makinelerin gücü ayarlayabileceğiniz özellikleri de vardır. Dolayısıyla yapacağınız işe bağlı olarak makinelerin güçlerini özel olarak ayarlayabilmeniz mümkündür. İnverter kaynak makinesi çalışma prensibi, kaynak teknolojilerinin gelişimine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak kaynak yapma işini son derece pratik ve kolay hale getiren cihazlardır.


Minimal, kompakt bir tasarımda olan inverter kaynak makineleri, taşınabilir özellikte üretilmiştir. Bu sayede, atölyelerde de fazla yer kaplamadığı için saklanabilmesi ve kullanabilmesi bir hayli avantajlıdır. Bütçe anlamında ise büyük avantajlar yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Bu makineleri satın alırken, uygun fiyat aralıkları, tasarruflu güç tüketimi ve kolay taşıma özelliği gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Seçenekler arasında çeşitli markalara ait cihazlar, uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. Bu kaynak makineleri, çok çeşitli kullanım alanlarına hitap eder. Kaynak makineleri, otomotiv sektöründe, fabrikalar, mobilyacılık, kaynakçılıkta çok yönlü olarak kullanılmaktadır.


İnverter Kaynak Makinesi İşlevselliği


İnverter kaynak makinesi ne demek? Son zamanlarda bu tip sorular sık sık yönlendirilmeye başlamıştır. Özellikle, son zamanlarda çok yönlü ve işlevsel kullanımlı olarak kaynak makineleri farklı sektörlere hitap eder. Kaynak makineleri, çeşitli alanlarda oldukça pratik şekilde kullanılabilen makinelerdir. Bu ürünler, hobi işleri, kendin yap işleri ve benzeri işler için son derece uygundur. Temiz ve pratik çalışma ortamı oluşturan bu makinelerden yararlanabilirsiniz. Kaynak makinelerinin kompakt bir ağırlığı ve boyutu vardır. Açık havalarda kullanım için kaynak akımları özel olarak ayarlanmaktadır. Örneğin, normal bir ev priziyle de kullanabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca inverter çanta kaynak olarak bu ürünleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz.


İnce işler yapmanıza da yardımcı olan bu makineler, her ortamda rahatlıkla kullanım sağlayabilmenize yardımcı olur. Fakat yine de makineyi kullanacak olan bireyin kaynak yapma konusunda deneyiminin olması da önemlidir. Temiz bir şekilde çalışabileceğiniz inverter kaynak makinesi kablosu da çok uzun olduğu için her bölgeye ulaşır. Kısa zamanlı eğitimler ile bu makineleri kullanabilmeniz mümkündür. Ev ya da atölye ortamında kaynak yapmakta olan bireyler için inverter gazaltı kaynak makinası da koruma tüpleriyle çalışır. İhtiyacınız dahilinde olan bu ürün seçeneklerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
Kaynak işlemleri esnasında koruyucu eldiven ve gözlük gibi koruyucular da kullanmanız gerekir. Çünkü etrafa kıvılcım sıçraması durumunda bu gibi koruyucular mutlaka kullanılmalıdır. Çalışmak isteyeceğiniz ortamda ateşli ve basınçlı cihazlar kullanıldığı için yasal sınırlamalar doğrultusunda korunarak çalışmak gerekir.


İnverter Kaynak Makinesi Modelleri


İnverter kaynak makinası 200 amper ve benzeri özelliklerde üretimi yapılan ürünlerdir. Jeneratörlerdeki gibi bir akımla çalışan bu makinelerin farklı tip üretimleri vardır. İnverter kaynak denildiğinde aklınıza ilk gelen DV ya da taşınabilen modeller vardır. DC ile çalışıldığında ise düşük şiddetli kararlı arklı ürünlerden destek alınmalıdır. Düşük akımlarla çalışıldığı için ince çaplı elektrotlarla işler yapılabilir.


Kl inverter kaynak makinası özelliğiyle de üretilen modeller bulunmaktadır. Genellikle, bu ürünler kısa ark boylarıyla çalışıldığında ise sıçrama minimum düzeyde olur. Bu ürünler, küçük makineler olduğundan dolayı, ulaşılması en zor olan alanlarda bile kolayca kullanılır. Kaynak makineleri, farklı teknik özellikli ve boyutlu ürünlerdir. Bu nedenle, farklı tip sektörler üzerinde rahatça kullanabileceğiniz cihazlar arasındadır. Son teknolojiye uygun olarak üretilen şarjlı kaynak makineleri de vardır. Bu makineleri kullanabilmeniz ve anlayabilmeniz adına elektrik hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.


Örneğin, genel bir elektrik kuralı olan (-) kutup ya da (+) kutup olarak adlandırılan terimler anoda hareket etmektedir. Elektronların hareketlerine ise elektrik akımı ismi verilmektedir. Buna bağlı olarak da ise inverter kaynak makineleri çalışma prensibi oluşur.


İnverter Kaynak Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Kaynak makinesi tercih ederken, hangi kullanım alanında kullanacağınız büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda, ürünlerin boyutu ve ağırlığı da kullanım alanlarına hitap etmelidir. Çünkü çalışma alanı dar olan yerlerde de bu makinelerin kullanımı mümkündür.


İnverter Kaynak Makinesiyle Neler Yapılır?


Metal iş endüstrisinde sık sık kullanılan bu makineler, mobilyacılık, hobiler, elektrik sektörü gibi alanlarda da sık sık kullanılır. Bu makineler, alaşımları birleştirerek birbiriyle kaynatmaya yardımcı olur.


İnverter Ne İşe Yarar?


Doğru bir akımla çalıştığında bu makineler, farklı malzemelerin kaynatılmasında etkili olan cihazlardır. Düşük ya da yüksek akımlı olarak çalışan makine seçenekleri de vardır.
Marka: Abicor Binzel Ürün Kodu: B140.0445.10
Abicor-Binzel M8 1.20 mm CuCrZr Gazaltı Kaynak Memesi 10/30 Abicor Binzel , kaynak parçalarında kaliteden ödün vermeyen hatta kaliteyi daha ileri taşıyarak arge ürünlerinde dünya standartını oluşturan markadır. İçerdiği Krom ,Zirkonyum ve Bakır alaşımlı metaryaller sayesinde uzun süreli kayna..
218,00TL
Vergiler Hariç:181,67TL
Marka: Titi Hobici El Takımları Ürün Kodu: Titi 3800
Manyetik Açılı Kaynak Tutucu Mıknatıs Gönye 50 Lbs - Titi 3800 - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
3.575,52TL
Vergiler Hariç:2.979,60TL
Marka: Stayer Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: Stayer 125A
Stayer Kaynak Makinası Progress 1200 Cıtywork 125A Stayer Kaynak Makinası Progress 1200 Cıtywork 125A       Citywork 125 Kaynak Makinası        Nominal Amper: 125A   Nominal Gerilim: 230V   Jeneratör: 2-4KVA   Görev Döngüsü: %100   Ele..
11.868,59TL 85.727,92TL
Vergiler Hariç:9.890,49TL
Marka: INGCO Ürün Kodu: ING-AHM009
Otomatik Kararan Kaynak Maskesi    Görüş Alanı: 92×42mm    Kartuş Ölçüsü: 110×90×9mm    Ark Sensörü: 2    Optik Sınıf: 1/1/1/2    Aydınlık Derecesi: DIN 4    Kararma Derecesi: DIN 9 ~13    Kararm..
2.571,81TL 10.754,32TL
Vergiler Hariç:2.143,18TL
Marka: INGCO Ürün Kodu: ING-AHM008
Otomatik Kararan Kaynak Maskesi    Görüş Alanı: 92×42mm    Kartuş Ölçüsü: 110×90×9mm    Ark Sensörü: 2    Optik Sınıf: 1/1/1/2    Aydınlık Derecesi: DIN 4    Kararma Derecesi: DIN 9 ~13    Kararm..
3.455,88TL 14.083,06TL
Vergiler Hariç:2.879,90TL
Marka: İngco Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: ING-AHM008
Otomatik Kararan Kaynak Maskesi    Görüş Alanı: 92×42mm    Kartuş Ölçüsü: 110×90×9mm    Ark Sensörü: 2    Optik Sınıf: 1/1/1/2    Aydınlık Derecesi: DIN 4    Kararma Derecesi: DIN 9 ~13    Kararm..
3.696,18TL 14.027,39TL
Vergiler Hariç:3.080,15TL
Marka: Stayer Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: Stayer Potenza 200Ge
Stayer Potenza 200Ge İnverter 200amper Kaynak Makinası    Güç (Amp): 200 A    Gerilim: 230V    Jeneratör: 6 KVA    Görev Döngüsü: %60    Maksimum Elektrot: 5 MM    Ağırlık: 6 Kg    Soket Terminal..
26.196,98TL 189.223,30TL
Vergiler Hariç:21.830,82TL
Marka: İngco Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: Manyetik Kaynak Tutucu
Manyetik Kaynak Tutucu    Çekme Kuvveti: 11.3 kg    Özellikler: 3"Açılar: 45°, 90°, 135°    Malzeme: Mıknatıs ve Çelik..
478,19TL 1.558,60TL
Vergiler Hariç:398,49TL
Marka: Stayer Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: STY-TIG200HFP
Stayer TİG Kaynak Makinası 220V 200AGüç : 200 AGerilim: 230 VJeneratör: 6 KVAGörev Döngüsü: %100Maksimum Elektrot: 6 MMSoket : 1/2”Ağırlık: 14 Kg ÜRÜN AVANTAJLARI- Her tür karbon çeliği, paslanmaz çelik, titanyum ve alaşımların en yüksek kalitede kaynak performansı ve ağır hizmetiçin sağlam TIG..
66.014,74TL 487.272,20TL
Vergiler Hariç:55.012,28TL
Marka: Stayer Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: Stayer Citywork 160A
Stayer Citywork 160A İnverter Kaynak Makinesi CITYWORK 160 KAYNAK MAKİNASI     Nominal Amper: 160A    Nominal Gerilim: 230V    Jeneratör: 2-4 KVA    Görev Döngüsü: %100    Elektrot: 2.3-3.25 MM    Ağırlık:..
14.451,39TL 104.383,75TL
Vergiler Hariç:12.042,82TL
Marka: ASKAYNAK Ürün Kodu: 701ASMM505W
ASKAYNAK MASTERMIG 505 W Gazaltı Kaynak Makinası 500 Amper Su Soğutmalı Tel sürme ünitesi güç ünitesinden ayrılabilen tipte, su soğutmalı ve yarı-otomatik gazaltı (MIG/MAG) kaynak makinesidir.  Çalışma esnekliğini arttırmak ve güç ünitesinden daha uzak bölgelerde kaynak yapabilmek için sadece tel s..
532.778,41TL
Vergiler Hariç:443.982,01TL
Marka: ALNAL Ürün Kodu: ALNAL.TMG365AS
ALNAL TMG 365AS Gazaltı Kaynak Makinası 350 Amper Çantalı Alnal Gazaltı kaynak makinası %100 yerli markalarımızdandır.4 tekerlekli oldukça portatif gazaltı kaynak makinasıdır. ALNAL TMG 365AS Gazaltı Kaynak Makinası 350 Amper Çantalı Teknik Özellikleri Şebeke Bes. Voltajı : 380 Volt 50-60 Hz Kaynak..
174.332,38TL
Vergiler Hariç:145.276,99TL
Marka: ALNAL Ürün Kodu: ALNAL.TMG265AK
ALNAL TMG 265AK Kompakt Gazaltı Kaynak Makinası 250 Amper Alnal Gazaltı kaynak makinası %100 yerli markalarımızdandır.4 tekerlekli oldukça portatif gazaltı kaynak makinasıdır. ALNAL TMG 265AK Kompakt Gazaltı Kaynak Makinası Teknik Özellikleri Şebeke Bes. Voltajı : 380 Volt 50-60 Hz Kaynak Akım Aral..
127.281,95TL
Vergiler Hariç:106.068,29TL
Marka: ALNAL Ürün Kodu: ALNAL.TMG265A
ALNAL TMG 265A Gazaltı Kaynak Makinası 250 Amper Çantalı Alnal Gazaltı kaynak makinası %100 yerli markalarımızdandır.4 tekerlekli oldukça portatif gazaltı kaynak makinasıdır. ALNAL TMG 265A Gazaltı Kaynak Makinası 250 Amper Çantalı Teknik Özellikleri Şebeke Bes. Voltajı : 380 Volt 50-60 Hz Kaynak A..
150.807,16TL
Vergiler Hariç:125.672,64TL
Marka: ALNAL Ürün Kodu: ALNAL.TMG215
ALNAL TMG 215 Gazaltı Kaynak Makinası 230 Amper 220 Volt Alnal Gazaltı kaynak makinası %100 yerli markalarımızdandır.4 tekerlekli oldukça portatif gazaltı kaynak makinasıdır. ALNAL TMG 215 Gazaltı Kaynak Makinası 230 Amper 220 Volt Teknik Özellikleri Çalışma Voltajı : 220 Volt 50-60 Hz Kaynak Akım ..
107.443,52TL
Vergiler Hariç:89.536,27TL
RTRMAX RTM5220 200 Amper Inverter Kaynak Makinesi
Fırsat Ürünü Tükendi
RTRMAX RTM5165 160 Amper Inverter Kaynak Makinesi
Fırsat Ürünü Tükendi
Marka: RTRMAX Ürün Kodu: RTM5165
RTRMAX RTM5165 160 Amper Inverter Kaynak Makinesi..
19.500,79TL 136.943,36TL
Vergiler Hariç:16.250,66TL
REMPOWER Wmem Mıg 200d Mıg-mag Tıg Gazaltı Inverter Kaynak Makinası REMPOWER Wmem Mıg 200d Mıg-mag Tıg Gazaltı Inverter Kaynak Makinası
Tükendi
Marka: Rempower Ürün Kodu: Wmem Mıg 200d
REM POWER Wmem Mıg 200d Mıg-mag Tıg Kaynak MakinasıRempower Wmem Mıg 200 Mıg Mag Gazaltı Inverter Kaynak MakinasıRem Wmem Mıg 200 Gazaltı Kaynak MakinasıMİG / MAG- GAZALTI TORÇU VE ŞASE PENSESİ FİYATA DAHİLDİR- 5 KG TEL KULLANIMI GEREKLİDİR- 1 YIL GARANTİLİDİRGazaltı kaynak makinaları ( Mig / Mag Gü..
38.425,28TL 133.320,02TL
Vergiler Hariç:32.021,07TL
Plastik Kaynak Maskesi CE
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Kaynak Maskesi
Plastik Kaynak Maskesi CE - Kaynak Maskesi - Kaynak Maskeleri - nalburda var..
189,71TL
Vergiler Hariç:158,09TL
Maske Camı - 8x11 cm
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Maske Camı - 8x11 cm
Maske Camı - 8x11 cm - Maske Camı - 8x11 cm - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
133,25TL
Vergiler Hariç:111,04TL
Magmawled Oerlikon Monomig 200ik Gaz Altı Kaynak Makinesi
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Monomig 200ik
Magmawled Oerlikon Monomig 200ik Gaz Altı Kaynak Makinesi    1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.    İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.   ..
64.584,70TL 288.574,56TL
Vergiler Hariç:53.820,58TL
Magmaweld Prostick 200i Kaynak Makinası Magmaweld Prostick 200i Kaynak Makinası
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Magmaweld Prostick 200İ
Magmaweld Prostick 200İ Kaynak Makinası    1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ile ve 10 kVA nın üzerindeki jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder. Aşırı düşük ve yüksek giriş voltajlarına karşı özel koruması vardır.    İnvertör teknoloji..
26.322,53TL 108.362,68TL
Vergiler Hariç:21.935,44TL
Magmaweld Monotig 160i Basic Kaynak Makinası Magmaweld Monotig 160i Basic Kaynak Makinası
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Monotig 160i
Magmaweld Monotig 160i Basic Kaynak Makinası1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15’e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.Lift TIG özelliği sayesinde HF’e gerek duymadan hassas TIG kaynağı y..
14.323,03TL 61.738,79TL
Vergiler Hariç:11.935,86TL
Magmaweld Monostick 200i inverter Kaynak Makinası Magmaweld Monostick 200i inverter Kaynak Makinası
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Monostick 200İ
Magmaweld Monostick 200İ İnverter Kaynak Makinası     1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.    İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.    Rutil..
16.089,91TL 76.560,60TL
Vergiler Hariç:13.408,26TL
Magmaweld Monostick 165İ İnverter Kaynak Makinası Magmaweld Monostick 165İ İnverter Kaynak Makinası
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Monostick 165İ
Magmaweld Monostick 165İ İnverter Kaynak Makinası    1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.    İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.    Rutil ..
12.658,15TL 66.254,37TL
Vergiler Hariç:10.548,46TL
Magmaweld Ministick 140A İnverter Kaynak Makinası Magmaweld Ministick 140A İnverter Kaynak Makinası
Tükendi
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Ministick 140A
Magmaweld Ministick 140A İnverter Kaynak Makinası    1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.    İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.    Rutil ..
9.965,78TL 45.641,91TL
Vergiler Hariç:8.304,82TL
Magmaweld Megastick 200A İnverter Kaynak Makinası Magmaweld Megastick 200A İnverter Kaynak Makinası
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: Magmaweld Kaynak Ekipmanları Ürün Kodu: Megastick 200A
Magmaweld Megastick 200A İnverter Kaynak Makinası    1 Faz 230V-50/60 Hz şebeke voltajı ve jeneratörlerle çalışır, %15'e kadar voltaj dalgalanmalarını tolere eder.    İnvertör teknolojisi sayesinde klasik makinelere göre enerji verimi yüksektir.    Rutil ..
11.573,17TL 70.671,32TL
Vergiler Hariç:9.644,31TL
Kaynak Şase Pense - İzoleli
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Kaynak Şase Pense - İzoleli
Kaynak Şase Pense - İzoleli - Kaynak Şase Pense - İzoleli - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
541,13TL
Vergiler Hariç:450,94TL
Kaynak Pense 400A Bakalit
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Kaynak Pensesi 400A
Kaynak Pense 400A Bakalit - Kaynak Pensesi 400A - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
776,91TL
Vergiler Hariç:647,43TL
Inverter Kaynak Makinası 15-200A Rtrmax RTM5220 Inverter Kaynak Makinası 15-200A Rtrmax RTM5220
Ön Sipariş ile Satış Yapılır.
Marka: RTRMAX Elektrikli El Aletleri Ürün Kodu: Rtrmax RTM5220
Rtrmax RTM5220 Inverter Kaynak Makinası 15-200A2.5 mm, 3.25 mm ve 4.00 mm çapındaki rutil ve bazik elektrotlarla kesintisiz kaynak yaparak kusursuz görüntüye sahip kaynak dikişleri sağlar.Demir doğrama, tesisat, montaj ve tamir bakım kaynaklarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Termal aşırı yük ko..
6.364,44TL 42.906,24TL
Vergiler Hariç:5.303,70TL
Bakalit Kaynak Pense 600A
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Bakalit Kaynak Pense 600A
Bakalit Kaynak Pense 600A - Bakalit Kaynak Pense 600A - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
533,00TL
Vergiler Hariç:444,16TL
Bakalit Kaynak Pense - 500 A
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Bakalit Kaynak Pense - 500 A
Bakalit Kaynak Pense - 500 A - Bakalit Kaynak Pense - 500 A - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
623,33TL
Vergiler Hariç:519,45TL
Bakalit Kaynak Pense - 400 A
Tükendi
Marka: Eltos Mekanik El Aletleri Ürün Kodu: Bakalit Kaynak Pense - 400 A
Bakalit Kaynak Pense - 400 A - Bakalit Kaynak Pense - 400 A - Kaynak Sarf Malzemeleri - nalburda var..
469,76TL
Vergiler Hariç:391,47TL
Atiker İnverter Kaynak Makinası 160A Atiker İnverter Kaynak Makinası 160A
Fırsat Ürünü Tükendi
Marka: Atiker Kaynak Makineleri Ürün Kodu: Atiker 160A
Atiker İnverter Kaynak Makinası 160A - Atiker 160A - Kaynak Grubu Ekipmanları - nalburda var..
7.358,70TL 33.701,83TL
Vergiler Hariç:6.132,25TL
ASKAYNAK Master MIG 250CT Gazaltı Kaynak Makinası 250 Amper
Tükendi
Marka: ASKAYNAK Ürün Kodu: 81ASMM250-CT25
ASKAYNAK Master MIG 250CT Gazaltı Kaynak Makinası 250 Amper   MasterMIG 250CT, tel sürme ünitesi ile güç ünitesi birleşik olan kompakt tip gazaltı (MIG/MAG) kaynak makinesidir. Özellikle punto kaynağına ve metal imalat sanayinde kullanılan orta kalınlıktaki düşük karbonlu yapı çeliklerinin..
50.961,94TL
Vergiler Hariç:42.468,28TL
ALNAL TMG 465A Gazaltı Kaynak Makinası Sulu Sistem 450 Amper Çantalı
Tükendi
Marka: ALNAL Ürün Kodu: ALNAL.TMG465A
ALNAL TMG 465A Gazaltı Kaynak Makinası Sulu Sistem 450 Amper Çantalı Alnal Gazaltı kaynak makinası %100 yerli markalarımızdandır.4 tekerlekli oldukça portatif gazaltı kaynak makinasıdır. ALNAL TMG 465A Gazaltı Kaynak Makinası Sulu Sistem 450 Amper Çantalı Teknik Özellikleri Şebeke Bes. Voltajı : 38..
216.818,22TL
Vergiler Hariç:180.681,85TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)